2006 © Berrak Yapı Alüminyum Cam. San.  
Yapı Alüminyum Cam San.Tic. Ltd. Şti.
Plise Perdeler 
Anasayfa Ürün bilgileri Katalog Galeri Referanslar İletisim
Cam Balkon Plise Perdeler - 14mm Plicell perde, yüksek kalitede fonksiyonel kullanımı, kolay kurulum ve benzersiz kumaş özellikleri ile cam balkonlarınıza ayrı bir güzellik katacak. Cam balkon kumaş koleksiyonu farklı kalite ve alternatifleri ile dekoratifliğinin yanı sıra işlevsellik sağlamaktadır. (Plise Mesafesi: 14mm) • Bütün cam balkon sistemlerine uyumludur • Altta ve üstte birer alüminyum profil vardır ve bu sayede perdenin altı ve üste istenilen yerlerde durdurulabilir. • Özel profil tasarımı sayesinde ekstra tutamak yoktur, profillerin kenarları    parmaklarla kavranarak işletilir. • İlk montajı kolaydır, geçmeli ayakları sayesinde yıkamak için kolayca sökülür takılır.
Dekoratif Plise Perdeler - 20mm Benzersiz yapısı, çok yönlülüğü, çeşitli gün ışığı kontrol seçenekleri ile hem dekoratif, hem pratik, hem de estetiğin bir arada çekici kombinasyonunu sunar. (Plise Mesafesi: 20mm) ‘BENTHIN’ perde aksesuarlarının kullanıldığı Dekoratif Perde koleksiyonu oldukça geniş bir yelpazeye sahip olup, iç mekanlarda kullanım alternatiflerinin sağladığı kolaylık, gece-gündüz sistemi ile getirdiği farklılık ve perde uygulamasının yapılamadığı yerlere getirdiği çözümler ile hayatı kolaylaştırarak etnik ya da modern dekorunuza uyum sağlayabilecek pratik bir çözümdür.. 150 farklı çalışma sistemi ile perde sektörüne her mekanda kolaylıkla uygulanabilecek son derece fonksiyonel bir ürün sunuyoruz.
Uzaktan kumandalı motorlu plise perdeler Dekoratif Plise Perdeleri için farklı işletim Sistemi seçenekleri bulunmaktadır. Kullanım şeklinize ve rahatlığınıza göre tasarlanmış İşletim Sistemlerimize ve detaylı bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.  Kalitesi dünyaca bilinen 24V Somfy motorlarla üretilirler.  İstenildiği gibi, uzaktan kumanda ya da şalter tatbik edilebilir.  İlk montajı kolaydır, geçmeli ayakları sayesinde yıkamak için kolayca sökülür takılır.
Kulp kumandalı plise perdeler     Kulp kumandası sayesinde perdenin altı ve/veya üstü istenilen yerde durdurulabilir.     Tek kumaşlı ya da çift kumaşlı olarak üretilebilirler.     Çift kumaşlı sistemlerde hem tül hem perde olabilir, alttaki kulpla komple sistem, ortadaki kulpla tül/perde kontrolü sağlanır.     İlk montajı kolaydır, geçmeli ayakları sayesinde yıkamak için kolayca sökülür takılır.
Açılı plise perdeler     Her şekilde pencereye uygun çözüm perdeleridir.     Camın şekline göre üçgen çeşitleri, yamuk formu, altı dört köşe üstü üçgen ya da yarım daire şekillerinde olabilirler.     Yerine göre ip kumandalı, kulp kumandalı, elektrik motor kumandalı ya da sabit seçenekleri mevcuttur.     İlk montajı kolaydır, geçmeli ayakları sayesinde yıkamak için kolayca sökülür takılırlar.
- - - - ]]>